Šablony – Harry Potter

Nové šablony pro fanoušky Harryho Pottera. Dnes snad každý zná tohle jméno, a proto nemůžu zapomenout přidat také šablony, aby jste si mohli vytvořit hezké obrázky.

harry-potter-sablony1.gifharry-potter-sablony2.gifharry-potter-sablony3.gif

harry-potter-sablony4.gifharry-potter-sablony5.gifharry-potter-sablony6.gifharry-potter-sablony7.gifharry-potter-sablony8.gifharry-potter-sablony9.gifharry-potter-sablony10.gifharry-potter-sablony11.gifharry-potter-sablony12.gifharry-potter-sablony13.gifharry-potter-sablony14.gifharry-potter-sablony15.gifharry-potter-sablony16.gifharry-potter-sablony17.gifharry-potter-sablony18.gifharry-potter-sablony19.gifharry-potter-sablony20.gifharry-potter-sablony21.gifharry-potter-sablony22.gifharry-potter-sablony23.gifharry-potter-sablony24.gifharry-potter-sablony25.gifharry-potter-sablony26.gifharry-potter-sablony27.gifharry-potter-sablony28.gifharry-potter-sablony29.gifharry-potter-sablony30.gifharry-potter-sablony31.gifharry-potter-sablony32.gifharry-potter-sablony.gif

Šablony jsou převážně ze stránek: http://www.hugolescargot.com/coloriage.htm

8 COMMENTS

 1. no su fakt pekne mne sa velmi pačia tan kto ich kreslil fakt vie ako to ma robzť uža!!! fakt

 2. semi finnigen-sim tě tohle bych taky zvládla levou zadní 🙂
  Tom-uplně v čemkoliv.Klidně v Malování 🙂
  pro koment č. 4 -tak se čučni na tu stránku ne?tam jsou lvi 🙂

 3. Dobrý den,
  šablony se mi velmi líbily, a tak jsem si chtěla na uvedených stránkách vyhledat další šablony s harrym potterem. bohužel jsem tam nenašla žádné další a dokonce ani ty co jsou tu uvedené. A to jsem hledala opravdu pečlivě!
  Mohl by mi někdo prosím poradit kde sehnat další šablony?
  Předem děkuji

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here