Šablony – Valentýn

Potěšte své blízké krásným obrázkem na Valentýna. Zde jsou šablony, které můžete použít jako předlohu k snímatelným barvám na sklo, jako předlohu na přáníčko…prostě podle své vlastní fantazie.

valentýnvalentýn4valentýn14

valentýn15valentýn13valentýn12valentýn11valentýn10valentýn9valentýn7valentýn7valentýn6valentýn5valentýn4valentýn3valentýn2valentýn1valentynska-sablona-medvidek-srdce.gifvalenty-medvidek.gifvalentynsrdceamorek.jpgvalentyn-medvidek-balonky.jpgvalentyn-amorek2.jpgvalentyn-dvesrdce.jpgvalentyn-medved.jpgdve-srdce.jpgvalentyn.jpgvalentyn-amorek.jpgvalentyn-amorek2.gifvalentyn-jednorozec.gifvalentyn-kocka-a-pes.gifvalentyn-love.gifvalentyn-meda.gifvalentyn-medvidci.jpgvalentyn-mysky.jpgvalentyn-pejsek.gifvalentyn-pes-a-kocka.gifvalentyn-pes-amorek.jpgvalentyn-postak.jpgvalentyn-psi.jpgvalentyn-ptaci.jpgvalentyn-ptacci.jpgvalentyn-ryby.jpgvalentyn-slon.jpgvalentyn-srdce.gifvalentyn-tweety.gifvalentyn-vcela.jpgvalentyn-velryba.gifvalentyn-zabka.gifvalentyn-zirafy.jpgzlomene-srdce.gifvalentynek.gifvalentyn-kocicky.jpgsrdce-a-sip.gifvalentyn-par.jpgvalentyn-medvidci2.jpgvalentyn-kocicka.gifvalentyn-chobotnice.jpgvalentyn-par2.jpgvalentyn-par1.jpgvalentynek.jpgvalentyn-od-srdce.gifvalentyn-noty.jpgvalentyn-pan.jpgvalentyn-kralici.jpgvalentyn-srdce.jpgvalentyn-srdce2.jpgvalentyn-srdce3.gifvalentyn-kralici2.jpgvalentyn-krokodyl.jpgvalentyn-amorek1.jpgvalentyn-amorek3.jpgvalentyn-amorek4.jpgvalentyn-amorek5.jpgvalentyn-amorek6.jpgvalentyn-amorek7.jpgvalentyn-amorek8.jpgsablony-valentyn.gifsablony-valentyn-1.jpgsablony-valentyn-2.gifvalentyn-sablony.gifvalentyn-sablony1.gifvalentyn-sablony2.gifvalentyn-sablony3.gifvalentyn-sablony4.gifvalentyn-sablony4.JPGvalentyn-sablony5.gifvalentyn-sablony6.gifvalentyn-sablony7.jpgvalentyn-sablony9.gifvalentyn-sablony10.jpg

18 COMMENTS

  1. je to úžasný a dobrý jako přání k dárku.(ale tyhle stránky jsou celí úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssssssssssnnnnnnnnnnnnýýýýýýýýýýýýýýýýýý).

  2. moc hezke moc dobre na valentyna tyhle obrazky se k tomu upe hodi doopravdy moc skvele:)tyto obrazky is good!!!!!

  3. Tak to nema chybu. Takle hezke obrazky na Valentyna jsem dlouho nevidel. Myslim, ze je toto prijemne videt v dobe, kdy je vetsina obrazku s motivem medvidku Me to You. 🙂

  4. krása krása krása je jich málo je to krásné Tak to nema chybu. Takle hezke obrazky na Valentyna jsem dlouho nevidel. Myslim, ze je toto prijemne videt v dobe, kdy je vetsina obrazku s motivem medvidku Me to You. moc hezke moc dobre na valentyna tyhle obrazky se k tomu upe hodi doopravdy moc skvele:)tyto obrazky is good!!!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here