5 tipů na levné dárky na poslední chvíli

A je to opět tady, Vánoce klepou na dveře a vy jste zase bez dárků. Navíc nechce za ně moc utrácet nebo chcete darovat něco osobního. Potom je ideální dárkem na poslední chvíli ten vyráběný.

 

 

1. Svíčka v hrníčku

Budete potřebovat nějaký pěkný, ideálně čajový, hrníček. Můžete ho koupit ve starožitnictví nebo v bazaru. Skvělé je, když vypadá trochu retro. Pak už jen stačí nakoupit nebo najít staré svíčky a pustit se do výroby. Není to těžké. Návod na výrobu svíček  najdete zde.


 

 

2. Horká čokoláda

V obchodu se sypanými čaji a taky v obchodech s dobrůtkami najdete kvalitní čokoládu již připravenou k výrobě domácí horké čokolády. Skočte tam, nakupte, pak už jen hrníček, v potravinách marshmallow a případně nějaké sušenky. Vše vložte do hrníčku a zabalte do celofánu a převažte mašlí. A máte krásný zimní dárek, který potěší téměř každého.


 

 

3. Šál s osobním vzkazem

Ideální dárek pro dámy, které milují šály. Takovou ale ještě nemají. Kupte bílý šál a fixy nebo barvy na textil. Potom už jen přidejte osobní vzkaz v podobě hesel, které přejete dotyčné osobě. Jako např. láska, zdraví. Piště psacím, velkým písmem, aby šál vypadal moderně a nebylo na první pohled rozeznat nápis viz obrázek.


 

4. Polštářek lásky či přátelství

Podobně jako v předchozím případu se šálou budeme psát osobní vzkaz, ale tentokrát na polštářek. Takže skočte koupit polštářek. Ideální je Ikea, pokud ji máte blízko. Potom fixy na textil a do papírnictví skočte pro pravítko s písmeny, podle kterého budete skládat vlastní básně. Jestliže máte veškeré potřebné věci, promyslete už jen text a dejte se do práce. Za chvíli máte originální dárek, který můžete uzpůsobit pro každého a nemusíte být nějak moc zruční.


 

5. Originální trezor v knize

Už nevíte co vymýšlet originální, zvláště pro muže? Zkuste tento trezorek z knihy. Zprvu bude dárek vypadat nudně, ideálně když zvolíte nějakou hodně nezábavnou knihu (haha), ale potom ukáže, že je to učiněný poklad pro schování věcí, které někdo nechce ukázat. A kdo by hledal poklad v nudné knize…

1 COMMENT

  1. Máš pěkný blog, ne fakt hwzký nápady!!! Určitě si něco udělám :o). Nemůžeš se dát ještě nějaké hezké nápady?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here