Přání k 50. narozeninám – Pobavte i inspirujte!

Slaví váš kamarád, kolega či známý krásné padesáté narozeniny a vy hledáte způsob, jak mu v tento výjimečný den řádně pogratulovat? Chcete něco upřímného, vtipného, a od srdce? V následujícím článku vám přinášíme řadu přání, která se hodí pro každou příležitost!

Padesáté narozeniny jsou důležitým milníkem pro každého člověka a jsou natolik výjimečné, že by se určitě neměly opomenout jen tak nějakým přáním nebo pohlednicí, kterou koupíte v trafice. Ale nebojte, právě na to jsme mysleli. Přeci jen, 50 let je člověku jen jednou.

A jak tedy přání správně vybrat? Nad tím se musíme zamyslet, především to závisí na člověku, kterému budeme přání posílat či předávat. Má bujarý smysl pro humor, či raději tiché, zajímavé myšlenky? Chceme ho inspirovat, pobavit? Samozřejmě to závisí také na všem vzájemném vztahu. Zkrátka, vezměte to vtipně s těmi, kteří se dokážou zasmát a rádi se smějí sami nad sebou, decentněji s oslavenci, kteří dávají přednost elegantnímu vystupování. Jsme si jistí, že si z následujícího bohatého výčtu přání vyberete to pravé pro právě vašeho oslavence!

Přání můžete zároveň využít jako úvod k pozvánce na narozeninovou oslavu, stačí jen doplnit místo a čas naplánovaného setkání!

Vtipná přání – Rozesmějte oslavence!

Dnes je ti vlastně 18, jen s 32 lety zkušeností! A jako dobré víno, i ty jsi s věkem lepší a lepší. Šťastné narozeniny!

Ty jsi prostě jeden z těch padesátníků, který zásadně odmítá, aby mu někdo přenechával místo v autobuse. Tak ať ti to vydrží! Veselé narozeniny!

Dnes je ti vlastně 18, jen s 32 lety zkušeností! A jako dobré víno, i ty jsi s věkem lepší a lepší. Šťastné narozeniny!

Ty jsi prostě jeden z těch padesátníků, který zásadně odmítá, aby mu někdo přenechával místo v autobuse. Tak ať ti to vydrží! Veselé narozeniny!

Víš, co je na narozeninách nejhorší? Svíček je víc a víc, ale toho dortu jako by ubývalo. Šťastné narozeniny, a hlavně ten dort nesněz sám!

Vítej ve středověku, starouši! Krásné narozeniny!

Pamatuješ, jakou jsi měl radost, když ti bylo 10? Tak teď můžeš mít pětkrát větší radost! Šťastné narozeniny!

Krásné narozeniny! Nic si nedělej z toho, že už ti je 50 – narozeniny jsou dobré pro zdraví. Čím víc jich máš, tím déle žiješ!

Šťastné „promiň, ještě nemůžeš jít do důchodu“ narozeniny!

Zítra tě čeká velký den. Buď připraven probudit se s nevysvětlitelnými bolestmi – protože teď už jsi starý. Krásné narozeniny!

K tvým narozeninám jsem ti koupil/a dárkovou kartu do lékárny. Nikdy nevíš, kdy se ti bude něco hodit, třeba chodítko! Krásné narozeniny, padesátníku!

Šťastné narozeniny! Doufám, že ti dnešní den vyjde. Když bylo 50 mně, probudil/a jsem se s pocitem, jako bych byl/a součástí dopravní nehody, kterou si nepamatuji.

50 let mladý! Konečně je čas na tu krizi středního věku, o které jsi vždycky snil!

Chtěl/a jsem ti koupit krásný dárek, ale pak jsem si řekl/a, že tak starý člověk už má určitě všechno, co potřebuje. Letos žádné dárky! Krásné 50. narozeniny!

Ty si v 50 připadáš starý? Zavolej, až ti bude 75. Krásné narozeniny!

Přeji ti krásné 50. narozeniny! Užij si je, už ti jich zase tolik nezbývá!

Šťastné 16. výročí tvých 35. narozenin! Nemůžu uvěřit, že už ti je zase 35.

Klasická přání – Vždy potěší

Možná, že dnes slavíš své 50. narozeniny, ale pro mě jsi pořád ten stejný člověk, který při mně stál, ať se dělo cokoliv. Děkuji za nikdy nekončící lásku a podporu!

Čas jen letí, když ho trávíš s někým tak úžasným, jak jsi třeba ty! Jsi tím největším dárkem pro nás všechny, kteří tě známe. Snad je i naše přítomnost krásným dárkem pro tebe. Šťastné 50. narozeniny!

Ať je tento den tím nejkrásnějším ve tvém životě! Všechno nejlepší k 50. narozeninám! Teď můžeš odvážně zamířit až ke 100.

Pět dekád bylo jako nic – zkus to dotáhnout na dalších pět a užívej života! Krásné 50. narozeniny!

Když je vůle, je i cesta. To jsi mě naučil ty, proto si na své k té 50 zasloužíš den volna! Krásné narozeniny!

Pamatuješ, když 50 let vypadalo jako stáří? Ještě že je dnes 50 nových 30! Šťastné narozeniny, můj mladý příteli!

Ať už se rozhodnete vybrat jakékoliv přání a uspořádat jakoukoliv oslavu, pamatujte, že narozeniny má člověk jen jednou ročně a 50. narozeniny jen jednou za život, tak si je nezapomeňte pořádně užít! Vždyť věk je jen číslo a mladí musíme zůstat hlavně duchem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here