Twist Art

twist-art.JPGtwistart1.JPGtwistart2.JPG

Velice šikovná věcička. Jedná se o hedvábný papír, který je stočený do provázku, takže po roztočení je papír krásně zmačkaný. Dají se z něj vytvořit krásné kytky od růží až po exotickou heligonii. Pokud Vás nebaví pořád kupovat čerstvé květiny, Twist Art je přesně pro Vás. Květiny z Twist Artu můžete ozdobovat květinami sušenými nebo je jednoduše umístit do květináče zdobeného např. ubrouskovou technikou.
Kvítky z Twist Artu se samotné dají také využít jako výzdoba bytu nebo jako doplněk při balení dárků.
Z nerozbalených provázků tvoříme např.stonky nebo pestíky.

Zkuste si to také, není to nic těžkého.
Přináším tady také trochu obrázků pro inspiraci.

twist-art-lilie.JPGtwist-art-lilie2.JPGslunecnice-twist-art.JPGtwistartik.jpgtwist-art.jpgtwistara.gif20701.jpgtwistartt.jpgslunecnice-twist-art2.JPG

4 COMMENTS

  1. Velice zajímavá záležitost … Táta bude mít narozeniny a já bych mu chtěla udělat kytku z tohoto materiálu – Twist art – a dát do toho takový ty malý klobásy, ale je zde docela velký problém, nedaří se mi nikde tento materiál sehnat. Asi bych potřebovala radu. Děkuji Lucie

  2. Pokud myslíte materiál na Twist Art, tak ten seženete ve výtvarných potřebách nebo v obchůdkách specializovaných na ruční výrobu. Taky na internetu v různých eshopech.

  3. Výrobky z twist artu jsou opravdu moc pěkné. Sama jsem si jednu kytičku už vyrobila. Ale prodejna, ve které jsem materiál koupila, už není a já ho nemohu nikde sehnat. Mohly byste mi prosím sdělit konkrétní stránky, kde bych si mohla twist art koupit. Předem moc děkuji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here