Vánoční dekorace na okno či na stromeček

Každoročně přemýšlíme jak ozdobit vánoční stromeček a okukujeme v obchodech vánoční ozdoby a ani netušíme jak snadné je vyrobit si ozdoby doma. Vystačíte si pouze s různobarevnými plyšovými drátky, které koupíte ve výtvarných potřebách.

Budeme potřebovat.

  • Plyšové drátky
  • Nůžky

Postup:

  1. V tomto článku si vyrobíme zvoneček.
  2. vanocni-dekorace.JPGPotřebujeme žlutý drátek, který si zkroutíme do tvaru zvonku. Je to jednoduché, protože drátky se dobře tvarují a můžeme si zvoneček první nakreslit na papír a podle něj ho tvarovat.
  3. vanocni-dekorace-ozdoba-4.JPGZ červeného drátku vytvarujeme mašli.
  4. vanocni-dekorace-ozdoba-6.JPGA kouskem červeného drátku ji připevníme ke zvonečku.
  5. vanocni-dekorace-ozdoba.JPGA je hovoto. Zvonek můžeme připevnit na provázek a pověsit ať už na okno či na vánoční stromeček.

4 COMMENTS

  1. Ahoj…je to tady velmi hezké….zvoneček se mi velmi líbí a tak bych chtěla vědět pokud by to šlo,jak vytvořit ten zvoneček…podle mě je trochu těžší….odpověd kdyžtak napište na můj e-mail….děkuji….:-) NAtyka

  2. MOc chvalim, rada se svym synkem vyrabim růuné věci. Toto se mi moc libi a myslim že se to bude libit i jemu, zrovna nastana obdobi vanoc a my budeme tvořit ozdůbky tak jsem moc rada že jsem tento blog našla. Jsi velice krativní člověk!!!!!!!!!!!!!§ s diky Petka

  3. Moc se mi to líbí a moc ráda tvořím jsem ráda že jsem to našla moc se mi to líbí ten zvoneček je překrásný a podle toho vyrábím i stromeček,domeček a různé věci na můj věk to není nic zvláštního je mi totiž 9 let a moc ráda vyrábím takže mě to baví chodím do 4.B všechny věci které najdu na internetu a budou se mi líbyt tak je co nejdřív vyrobím tak naschledanou karolína.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here